Impression Pre-Rod Senegalese Twist Bulk – 30

Varenr: BUPST30

Impression Pre-Rod Senegalese Twist Bulk i farven 30 er crochet interlock extensions bestående af 100% Premium Kanekalon fiber, der er syntetisk hår af høj kvalitet, som både ligner, og føles som ægte hår.

7500kr.

KLUBPRIS

CLUB WORLDMART
Spar 25% på ALT

7500
5625

Bestil inden kl. 13.00 og få dine varer leveret i morgen (gælder kun hverdage)

God kundeserviceAltid personlig betjening

Altid hurtig levering1-2 hverdage

Fragt fra kun 39 krFri fragt over 499 kr

Click & CollectAfhent på vores lager

Beskrivelse

Beskrivelse

Impression Pre-Rod Senegalese Twist Bulk er crochet interlock extensions bestående af 100% Premium Kanekalon fiber, der er syntetisk hår af høj kvalitet, som både ligner, og føles som ægte hår. Håret er pre-rod, hvorfor det allerede er stylet med smukke krøller, og er desuden med Remy Touch, hvilket betyder, at hvert enkelt hårstrå, er blevet behandlet for at bevare den naturlige retning og udseende. Det gør, at håret føles meget blødere end normalt syntetisk hår samtidig med, at det reducerer knuder og sammenfiltringer. Denne er i farven 30, der er en flot og naturlig brun farve med en varm undertone. Extensions fra Impression er perfekt til dig, der ønsker mere volumen i håret, ekstra længde eller blot ønsker et flot farvespil i dit naturlige hår uden at skulle ødelægge håret ved brug af hårfarver.

Model: Bohemian
Materiale:
 Kanekalon
Farve: 30

Mere information

Mere information

Type Syntetisk Hår
Farve 30 – Brown
Mærke
Impression

Næringsdeklaration pr. 100 g/ml

Vi er klar til at hjælpe dig

Vores kundeservice er klar til at assistere dig både før og efter dit køb med ethvert spørgsmål du måtte ligge inde med.

Giv os et kald

(+45) 70604018

Åbningstider (GMT +1)
Man-Fre 10-13

Send os en e-mail

hej@worldmart.dk

Åbningstider
Man-Fre 10-13