As I Am Rosemary Styling Mousse 237 ml
Varenr: GT798740
Skab definition og volumen med en let mousse, der ikke tynger håret. Formlen med rosmarinolie og biotin hjælper med at styrke håret, mens den giver fleksibelt hold og naturlig bevægelse.
Den oprindelige pris var: 11900kr..10710kr.Den aktuelle pris er: 10710kr..
Bestil inden kl. 13.00 og få dine varer leveret i morgen (gælder kun hverdage)
God kundeserviceAltid personlig betjening
Altid hurtig levering1-2 hverdage
Fragt fra kun 39 krFri fragt over 499 kr
Click & CollectAfhent på vores lager
Beskrivelse
Beskrivelse
As I Am Rosemary Styling Mousse – Let volumen og fleksibelt hold. Skab definition og volumen med en let mousse, der ikke tynger håret. Formlen med rosmarinolie og biotin hjælper med at styrke håret, mens den giver fleksibelt hold og naturlig bevægelse. Perfekt til krøller, bølger eller føntørring med ekstra fylde.
Mere information
Skab definition og volumen med en let mousse, der ikke tynger håret. Formlen med rosmarinolie og biotin hjælper med at styrke håret, mens den giver fleksibelt hold og naturlig bevægelse. Perfekt til krøller, bølger eller føntørring med ekstra fylde.
Næringsdeklaration pr. 100 g/ml
Næringsdeklaration pr. 100 g/ml
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
| Fedt | 0 g |
| Mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| Heraf Sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Vi er klar til at hjælpe dig
Vores kundeservice er klar til at assistere dig både før og efter dit køb med ethvert spørgsmål du måtte ligge inde med.
Giv os et kald
(+45) 70604018Åbningstider (GMT +1)
Man-Fre 10-13
Send os en e-mail
hej@worldmart.dkÅbningstider
Man-Fre 10-13


