Spar 29%

Dahlia Naturals Eucalyptus Oil 200 ml

Varenr: AW89388

Dahlia Naturals Tonka Bean Oil er en næringsrig hårolie, der udelukkende består af 100% eukalyptus olie, der kan fremme en sundere hårvækst.

Den oprindelige pris var: 5500kr..Den aktuelle pris er: 3900kr..

Mind mig om når produktet er på lager igen

KLUBPRIS

CLUB WORLDMART
Spar 25% på ALT

5500
4125

Bestil inden kl. 13.00 og få dine varer leveret i morgen (gælder kun hverdage)

God kundeserviceAltid personlig betjening

Altid hurtig levering1-2 hverdage

Fragt fra kun 39 krFri fragt over 499 kr

Click & CollectAfhent på vores lager

Beskrivelse

Beskrivelse

Dahlia Naturals Eucalyptus Oil er en næringsrig hårolie, der udelukkende består af 100% eukalyptus olie. Med en hårolie fra Dahlia Naturals er du garanteret en olie, der er helt fri for kunstige parfumer og lignende tilsætningsstoffer. Denne olie er udvundet fra blade og kviste af eukalyptustræet, der blandt andet er kendt for sin karakteristiske duft. Olien kan modvirke hårtab samtidig med at den kan fremme hårvækst. Olien er især god til dig med en tør og irriteret hovedbund. Brug 2-3 dråber olie, massér det forsigtigt i hovedbunden, og lad det sidde i 20 minutter. Vask håret som sædvanligt.

Mere information

Mere information

Type Hårolie
Mærke Dahlia Naturals
Indhold 200 ml

Næringsdeklaration pr. 100 g/ml

Vi er klar til at hjælpe dig

Vores kundeservice er klar til at assistere dig både før og efter dit køb med ethvert spørgsmål du måtte ligge inde med.

Giv os et kald

(+45) 70604018

Åbningstider (GMT +1)
Man-Fre 10-13

Send os en e-mail

hej@worldmart.dk

Åbningstider
Man-Fre 10-13